Hoe ver is het van Hoensbroek naar jullie boomgaard?
Vanuit Hoensbroek rijd je in ongeveer 15 minuten naar de Klimmenderstraat 106 in Klimmen. Parkeren kan gratis naast de pop-up store.

Vanuit Hoensbroek rijd je in een kwartier naar Klimmen. Daar verkopen Jo en Monica Schaepkens kersen uit hun eigen boomgaard — vijftien rassen, elke ochtend met de hand geplukt.
Vanuit Hoensbroek
Hoensbroek ligt aan de noordkant van Parkstad. Via Heerlen en Voerendaal, of via de A76 met de afslag Klimmen, sta je in ongeveer 15 minuten bij ons aan de Klimmenderstraat 106.
Wat je hier koopt, komt van eigen grond. Geen veiling, geen dagen in de koeling: de bakjes die om negen uur in de pop-up store liggen, zijn dezelfde ochtend geplukt.
Neem de tijd om te proeven. We leggen graag uit welk ras er die dag ligt — van de vroege Bellise tot de late, stevige Regina.
Vanuit Hoensbroek volg je de N298 richting Heerlen en daarna de borden naar Voerendaal en Klimmen. Gratis parkeren naast de pop-up store.
Navigeer op Klimmenderstraat 106, 6343 AB Klimmen.
Route
Bekijk de route van Hoensbroek naar de Klimmenderstraat 106 in Klimmen. Gratis parkeren voor de deur.
Klimmenderstraat 106, 6343 AB Klimmen — vanuit Hoensbroek ± 15 minuten
Route vanuit HoensbroekWaarom Schaepkens
In beeld



Veelgestelde vragen
Vanuit Hoensbroek rijd je in ongeveer 15 minuten naar de Klimmenderstraat 106 in Klimmen. Parkeren kan gratis naast de pop-up store.
Tijdens het kersenseizoen ben je welkom van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Op zondag zijn we gesloten.
Nee, je kunt gewoon langskomen. Alleen voor grote hoeveelheden vragen we je even vooraf te bellen, dan zetten we het voor je klaar.
Ja. Alles wat wij verkopen komt uit onze eigen boomgaard achter de boerderij in Klimmen, gemeente Voerendaal.
Als Kersenvriend krijg je elke week te horen welke rassen er liggen en wanneer we open zijn. Aanmelden is gratis.